Gelecekle temas halindeki araçlar

Gelecekle temas halindeki araçlar

Avrupa'da elektrikli araç devrimi devam ediyor. Pek çok ünlü araba markasının elektrikli modelleri, çok fazla sayıda insan tarafından tercih edilmeye başlandı. Fosil yakıtların her geçen gün tükenmeye bir adım daha yaklaştığı günümüzde, çevre ve iklim kirliliğinin de önüne geçmek için elektrikli araçlar kullanılmalıdır.

İç dizaynlar bir uzay üssünü andırıyor

Lüks araç eskilerde bir tercih iken; yeni üretilen araçlarda bir zorunluluk haline gelmiş durumda. Artık üretilen her araç, teknolojinin nimetlerinden olabildiğince yararlanılarak üretiliyor.

Sürücüsüz Araçlar Ne Kadar Güvenli?
Yazılım teknolojilerinin gelişmesi ile birlikte yapay zeka yazılımlarınınelektronik cihazlara entegrasyonu da hızlandı diyebiliriz. Günümüzde sürücüsüz[https://www.endustri40.com/surucusuz-otonom-araclar/] otomatik pilotluaraçların da kullanımına başlanması bazı soru işaretlerini beraberindegeti…

Şehiriçi SUV'lar popülerliğini koruyor

Fotoğrafta yer alan Fransa'ya ait bir araba markasının SUV modeli, şu an Avrupa'da çok fazla sayıda sipariş almış durumda. Elektrikli bir model olan bu jipin enerji tüketimi ise verimli bir düzeye getirilmiş.

Akıllı Evler Hayatımıza Avantajlar İle Giriyor!
Geçmişten günümüze birçok şey değişirken, teknolojinin evlerimize girmesi dehızlandı. Hatta bu hız evlerin tamamen akıllı eve dönüşmesine de sebep oldu.Bakalım akıllı evler bizlere yaşantımızda ne gibi avantajlar[https://www.engieevde.com/page/akilli-evde-yasamanin-7-faydasi] sağlıyor. KonforTe…

Bir Alman Klasiği!

Almanlar'ın mühendislikte ne kadar iyi olduğunu tüm dünya bilmektedir. Araba motoru ve yedek parçası üretiminde de bir o kadar iyi olan Almanlar, klasik markalarını da teknolojik olarak donatmış durumdalar. Almanya'da elektrikli araçlardaki enerji verimini artırmak amacıyla Ar-Ge çalışmalarına yüklü miktarda yatırım yapılıyor.

- Reklam Alanı -

Yazar Cem Can

Yazılım Mühendisiyim. Sanat ve sporla yakından ilgileniyorum. Boş zamanlarda hiking yapmayı severim!

Bunları da beğenebilirsiniz

Başarıyla abone olundu. TasarımHaber
Harika!, şimdi tüm ÖZEL HABER İÇERİKLERİ'ne erişebilmek için ödeme işlemini tamamlayın.
Tekrar Hoşgeldin! Hesabına başarıyla giriş yaptın.
Oturumunuz açılamıyor, lütfen tekrar deneyin.
Başarılı! Hesabınız tamamen etkinleştirildi, artık tüm özel içeriğe erişebilirsiniz.
Başarılı! Fatura bilgileriniz güncellendi.
Fatura bilgileriniz güncellenirken bir hata oluştu.
Gece Gün