İğne oyası heykeller koleksiyonu 💃

Üretmenin keyfini başka hangi şey verebilir? İşte bu güzel çalışmaları keşfetmeniz için fırsat..

Yağmur Heldem
Yağmur Heldem

Ulla-Stina Wikander'ın iğne oyası heykelleri , eski tekstillere dikilmiş pastoral manzaralar ve sessiz ev sahneleri ile çevreleniyor . Wikander , temel olarak döner telefonları, mutfak aletlerini veya antika bir gramofonu kullanarak, kanaviçe işlerini seçtiği nesnenin etrafında şekillendiriyor ve orijinal şeklini korurken onu bir renk ve doku örtüsüyle kaplıyor.

Ev yaşamının birçok yönü, geleneksel olarak ev dekorasyonuyla ilişkilendirilen asırlık zanaatları ve mutfaklarda ve garajlarda yaygın olarak bulunan eşyaları yeniden yorumlanmış formlarda bir araya getiren yeniden canlandırılan parçalarda kesişiyor.

Christine Kim’in kağıt portreleri
Toronto Merkezli sanatçıdan kağıtlar ve portreleri buluşturan farklı ve yaratıcı bir koleksiyonu sizlerle paylaştık.
New York Eyalet Orman Kütüphanesi
Minimalist yapılar, tinyhouse ve pod tasarımları ilginizi çekiyorsa bu kütüphaneyi de çok seveceksiniz.

Zamanını Stockholm ve Kullavik arasında bölen Wikander, Instagram'da görebileceğiniz spor malzemeleri ve daha ayrıntılı araçlarla çalışmaya başladığını paylaşıyor . Philadelphia'daki Paradigm Gallery'deki mevcut eserlerine göz atabilir ve eserlerini 6 Ağustos'a kadar New York'taki Jane Lombard Gallery'de ve önümüzdeki aylarda Sydney'deki M Contemporary Gallery'de bizzat görebilirsiniz.

Ürün